Monika Hubičková, průvodkyně a spolupracovnice CK Dojižníameriky.cz

 

Monika Hubičková

povolání: spolupracovnice CK a průvodkyně, učitelka španělštiny

zájmy: cestování, historie a kultura Latinské Ameriky, horské přechody, lezení, jóga, četba, latinskoamerické tance

znalost cizích jazyků: angličtina, španělština, portugalština, pasivně holandština

nejoblíbenější destinace: Mexiko, Peru, Ekvádor, Bolívie, Kolumbie, Keňa, Španělsko a Itálie

Monika studovala dva roky latinskoamerická studia v Nizozemí a její první velká cesta mimo Evropu ji zavedla do malé indiánské vesničky v Mexiku. Tato cesta jí změnila život: “Beznadějně jsem se zamilovala do místní kultury, indiánských jazyků, přírody a lidí, a také jsem si uvědomila, že možnost kvalitního vzdělání je tím nejdůležitějším pro zlepšení budoucnosti nových generací.”

Po studiích Monika zamířila na půl roku do Peru, kde jako dobrovolník učila ve škole v malé indiánské vesničce v Andách. Ve volném čase cestovala po Peru a po dalších jihoamerických zemích.

Po návratu do Čech a několika letech úspěšné kariéry v korporátu se Monika rozhodla vyměnit práci v korporátu za práci pro naší cestovní kancelář a služební cesty do Belgie za putování s našimi klienty po krásných místech v Jižní Americe.

Moniku na cestách nejvíce zajímá běžný život místních obyvatel, poznávání jejich zvyků, radostí, ale i každodenních problémů. Také má ráda přírodu, zejména hory, lesy a pláže. Na cestách s ní zaručeně poznáte i místní gastronomii, zejména street food, který vyhledává, kde jen to jde.

Zájezdy, které bude nejbližší době Monika provádět: