Cesty na míru s naším průvodcem

Cestu do Jižní Ameriky vám naplánujeme
přesně podle vašich představ. Jak?

Pro skupinky 4 a více osob připravíme zájezd na míru, případně upravíme program naší cesty dle vašich představ. Vaši partu rádi doplníme dalšími cestovateli, kvůli snížení nákladů. Připravujeme cesty na míru pro všechny skupiny zájemců – od expedičních výprav po luxusní cesty s ubytováním v pětihvězdičkových hotelích. Mezi našimi klienty neděláme rozdíly.

Napište si o nabídku

Můžete sepsat detailní zadání nebo jen hrubou představu a my vytvoříme nabídku. Rádi se s vámi i setkáme, samozřejmě zcela nezávazně.

Napište nám

Společně s průvodcem
dotáhneme detaily

Společně dotáhneme detaily a potvrdíme si program vaší cesty. Následně uzavřeme smlouvu o zájezdu.

Už skoro letíte

Zaplatíte zálohu a společně pořídíme letenky. Poradíme, co si sbalit, vybavíme vás informacemi k cestě a uspořádáme předodjezdovou schůzku.

Náš zkušený průvodce vám ukáže
Jižní Ameriku z úplně jiného pohledu

Vaše cesta do Jižní Ameriky může začít.

Zkušenosti ostatních z cest na míru

Stručně shrnuto: další skvělá dovolená v Jižní Americe s Honzou Brotánkem. Nádherná země, dobrá parta a překvapivě hezké počasí. Byl bych moc rád, kdyby nám to někdy vyšlo do třetice.

Honza H., 52 let, Příbram, Patagonie 2018

Program byl vyvážený pro všechny navštěvované NP, já bych se ještě více věnovala Ohňové zemi … Moc se mi líbí u Vaší CK, že se snažíte ukázat málo navštěvovaná místa … Proto, když se nakonec dostaneme na ty “pecky” jako Macchu Picchu nebo NP Torres del Paine a Los Glaciares a vidím to množství lidí, tak jsem trochu zklamaná. Ale to Vy nemáte šanci ovlivnit, resp. bude ještě hůř 🙂

Blanka D., 56 let, Trutnov, Patagonie 2018

Program výborný, průvodce operativně reagoval na situaci a počasí a vždy se snažil zorganizovat co nejzajímavější program. Ubytování v pohodě, i to takzvaně ‘jednoduché’. Večeře na treku výborné.

Filip Z., 49 let, Praha-východ, Patagonie 2018

Vzhledem k vzdálenosti destinace jsme byli maximálně spokojeni s rozšířením o trek Isla Navarina – díky za tuto možnost. Veškeré ubytování bylo velmi příjemné, skvělá byla bývalá bramborárna v Puerto Varas – pochvala.

Lenka a Radek, 54 let, okres Liberec, Patagonie 2018

Celková spokojenost, bez připomínek, bezva atmosféra. Poděkování i Janě za pomoc a organizaci v přípravné fázi.

Eva a Miloš L., 57 a 58 let, Olomouc, Patagonie 2018

S výběrem navštívených destinací jsme byli spokojeni, výborná organizace – nikdy jsme ani vzhledem k přesunům neměli pocit promarněného času nebo prostojů.

Pavlína a Josef Č., 56 a 61 let, okres Nymburk, Patagonie 2019
...
Další reference

Nové termíny e-mailem


Odesláním berete na vědomí zpracování osobních údajů
Email s novinkami zasíláme jen několikrát ročně.