Cesty na míru s naším průvodcem

Cestu do Jižní Ameriky vám naplánujeme
přesně podle vašich představ. Jak?

Pro skupinky 4 a více osob připravíme zájezd na míru, případně upravíme program naší cesty dle vašich představ. Vaši partu rádi doplníme dalšími cestovateli, kvůli snížení nákladů. Připravujeme cesty na míru pro všechny skupiny zájemců – od expedičních výprav po luxusní cesty s ubytováním v pětihvězdičkových hotelích. Mezi našimi klienty neděláme rozdíly.

Napište si o nabídku

Můžete sepsat detailní zadání nebo jen hrubou představu a my vytvoříme nabídku. Rádi se s vámi i setkáme, samozřejmě zcela nezávazně.

Napište nám

Společně s průvodcem
dotáhneme detaily

Společně dotáhneme detaily a potvrdíme si program vaší cesty. Následně uzavřeme smlouvu o zájezdu.

Už skoro letíte

Zaplatíte zálohu a společně pořídíme letenky. Poradíme, co si sbalit, vybavíme vás informacemi k cestě a uspořádáme předodjezdovou schůzku.

Náš zkušený průvodce vám ukáže
Jižní Ameriku z úplně jiného pohledu

Vaše cesta do Jižní Ameriky může začít.

Zkušenosti ostatních z cest na míru

Nikdy jsem nebyla s cestovkou a byla jsem překvapená jak dobře a plně byl  tenhle program připraven, prakticky bez hluchých míst. Absolutní mimořádností byl vstup do teritoria přátel průvodkyně, která nás s sebou vzala  a tím cesta získala ještě úplně jiný rozměr.

Hana F., 58 let, Mělník, Patagonie 2019

Program splnil mé očekávání, byla jsem nadšena situacemi, které se vyskytly nad rámec. (…) Vrcholem bylo Torres del Paine a Los Glaciares – nádherná příroda (děkuji i za objednané počasí :-)), líbilo se mi, že každý si mohl zvolit trasy dle svých možností. Nesmím opomenout ani zajímavé pozorování zvířátek ve všech navštívených destinacích a seznamování se s místní flórou. Všechno mělo v programu své místo. Mám ráda horskou turistiku, ale vkládání dnů s méně náročným programem mi vyhovovalo. (…) Dosud jsem dávala přednost cestování po vlastní ose, teď musím poděkovat vaší CK, že mi umožnila navštívit část světa, do které bych si netroufla naplánovat a uskutečnit cestu sama.

Anonym, Patagonie 2019

Vzhledem k vzdálenosti destinace jsme byli maximálně spokojeni s rozšířením o trek Isla Navarina – díky za tuto možnost. Veškeré ubytování bylo velmi příjemné, skvělá byla bývalá bramborárna v Puerto Varas – pochvala.

Lenka a Radek, 54 let, okres Liberec, Patagonie 2018

Chci Vám stejně ještě takto moc poděkovat za skvělou dovolenou s fantastickou průvodkyní Katkou. Už jsem cestovala s mnoha různými cestovními kancelářemi i sama, takže mohu srovnávat, a myslím si, že Váš koncept malých skupinek a spolehlivých a velmi schopných průvodců je na našem trhu zcela bezkonkurenční.

Jitka D., 44 let, okres Tábor, Patagonie 2019

S výběrem navštívených destinací jsme byli spokojeni, výborná organizace – nikdy jsme ani vzhledem k přesunům neměli pocit promarněného času nebo prostojů.

Pavlína a Josef Č., 56 a 61 let, okres Nymburk, Patagonie 2019

Celková spokojenost, bez připomínek, bezva atmosféra. Poděkování i Janě za pomoc a organizaci v přípravné fázi.

Eva a Miloš L., 57 a 58 let, Olomouc, Patagonie 2018

Program výborný, průvodce operativně reagoval na situaci a počasí a vždy se snažil zorganizovat co nejzajímavější program. Ubytování v pohodě, i to takzvaně ‘jednoduché’. Večeře na treku výborné.

Filip Z., 49 let, Praha-východ, Patagonie 2018

Program byl vyvážený pro všechny navštěvované NP, já bych se ještě více věnovala Ohňové zemi … Moc se mi líbí u Vaší CK, že se snažíte ukázat málo navštěvovaná místa … Proto, když se nakonec dostaneme na ty “pecky” jako Macchu Picchu nebo NP Torres del Paine a Los Glaciares a vidím to množství lidí, tak jsem trochu zklamaná. Ale to Vy nemáte šanci ovlivnit, resp. bude ještě hůř 🙂

Blanka D., 56 let, Trutnov, Patagonie 2018

Stručně shrnuto: další skvělá dovolená v Jižní Americe s Honzou Brotánkem. Nádherná země, dobrá parta a překvapivě hezké počasí. Byl bych moc rád, kdyby nám to někdy vyšlo do třetice.

Honza H., 52 let, Příbram, Patagonie 2018
...
Další reference

Chcete dostávat zajímavosti k cestování po Jižní Americe?


Odesláním berete na vědomí zpracování osobních údajů
Email s novinkami zasíláme jen několikrát ročně.